تزیینات ساختمان


تاثير رنگ آبي فيروزه اي

آبي فيروزه اي رنگي مدرن، باطراوت و تازه، جذاب و به طور کلي، رنگي پرطرفدار در دکوراسيون داخلي هر فضا مي باشد. اين رنگ احساس بي نظير و متفاوتي ايجاد مي کند و رنگي روشن و دلپذير است. ترکيب اين رنگ با سفيد، حسي مدرن و مجلل ايجاد مي کند و جلوه ي بصري فضا را بالا مي برد. فيروزه اي را مي توان با سبز، زرد، نارنجي و رنگ هاي طلايي و پر زرق و برق به کار برد. اين رنگ در عين حال که فضا را شاداب و با طراوت مي کند، حسي لطيف و مدرن را به فضا انتقال مي دهد.در اين قسمت نمونه هايي از کاربرد رنگ آبي فيروزه اي در دکوراسيون داخلي خانه آورده شده است.

 
 
شیک ترین طراحی برای درب ورودی ساختمان منزل شما
 
درب و پنجره: درب ورودی یکی از اولین چیزهایی است که هنگام وارد شدن به یک خانه می بینیم. افراد خانه چندین بار در روز از این درب استفاده می کنند، پس خوب است که ریزه کاری ها و مزایا و معایب آن را بدانیم. درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر طراحی دکوراسیون دارد. قبلا برای کمک به انتخاب درب منزل انواع درب های چوبی متدوال و زیبا در کوراسیون منزل را برایتان گفتیم. اگر قصد دارید درب ورودی منزل تان را عوض کنید، باید به موارد زیادی توجه کنید. چیدانه در اینجا هر آنچه را لازم است بدانید به شما می گوید. با ما همراه باشید.

نکاتی از فنگ شویی محیطی :
1- بطور فصلی یا هر شش ماه چیدمان خانه را تغییر دهید .
2- وسایلی که مدت ها جابجا نشده را جابجا کنید ( حتی کوتاه ) تا انرژی به جریان بیفتد.
3- در صورت امکان اطراف تلوزيون از گیاه زنده و سنگ نمک استفاده کنید.از داشتن گیاهان نوک تیز در خانه پرهیز کنید.
4- گاه به گاه در فضای خانه موسیقی ملایم ویا صدای طبیعت را پخش کنید .
5- در هنگام خواب ، پرده های اتاق و خانه را بسته نگاه دارید.
6- از تمامی وسایل موجود در زندگیتان استفاده کنید . اگر وسیله ای دارید که به دردتان نمیخورد، آن را ببخشيد و یا از دایره زندگیتان خارج کنید .